Společnost GDA s.r.o. vytvořila tento program s vědomím,že někteří z nás se musejí vyrovnávat s nějakým fyzickým omezením, nadváhou, stářím. I tyto klienti by si měli mít možnost užít benefity tohoto skupinového cvičení ALPINNING a objevit tak sportovce v každém z nás. Alpinning Program je originální novinkou ve fitness programech, lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechánickém pásu Alpitrack.Tento originální program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, vychází z chůze.Při cvičení nejsme závislí na počasí můžeme provádět běh a chůzi kdykoliv a chůze nebo běh na pásu pozitivně ovlivňuje krevní tlak a spalování tuků.

 

ALPINNING™ program kombinuje trénink s mnoha cviky a taktéž velmi pohodlně kontrolujeme všechny tréninkové parametry(rychlost chůze,tepovou frekvenci,energetický výdej,uběnuté kilometry), čímž nabízí cvičencům neopakovatelný způsob cvičení. Společnost GDA s.r.o. vytvořila tento program s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING™ disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník lekce zvolí tu úroveň zdatnosti, které odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

ALPINNING™  nová motivace, nová energie, nová filozofie, nové skupinové cvičení, noví lidé, novinka jak rozšířit Váš  fitness program, šance jak začít podnikat, nový cíl, podpora nového zdravého životního stylu, silná vazba ve fitness komunitě a klientovi.

ALPINNING™  je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. ALPINNING je koordinovaná série pohybů zapojující svaly které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla. Díky závěrečnému protažení a posilování jak na ALPITRACK trenažéru pomocí expanderů, tak mimo něj zvyšuje post tréninkový energetický výdej.

 

PROČ SI POŘÍDIT PRÁVĚ ALPINNING PROGRAM

  • je to nové skupinové cvičení se zvyšujícím se zájmem
  • klienti si zvyknou na režim tréninku, kdy při jedné hodině cvíčí cca 12 lidí
  • Vaše centrum je pod záštitou ALPINNING ® – reklamní banner,uvedení na stránkách www.VaseFitness.cz
  • nejsme jen prodejci,ale i výrobci Alpinning programu
  • pomůžeme Vám se založením centra, jsme Vám k dispozici během Vašeho podnikání, nabízíme možnost financování leasingem
  • možnost koupi nových i repasovaných strojů