První ALPITRACK se datuje od roku 2007, kdy bylo otevřené první ALPINNING-Indoor Walking centrum a tím je ALPINNING PRVNÍM INDOOR WALKININGem v ČR.

Za tuto dobu prodělal ALPITRACK modernizaci, jak po designu, tak po funkční stránce a to díky nesporné výhodě a to výrobě v České Republice. Po dohodě PRO MAJITELE A POTENCIONÁLNÍ ZÁJEMCE JE možná prohlídka společnosti, ve které se ALPITRACK trenažéry vyrábějí.

V této společnosti pracuje cca 800 zaměstnanců a vyrábějí pro společnosti jako např. IKEA, FAKULTNÍ NEMOCNICE V MOTOLE a jiné......., proto je vysoká kvalita zaručena.

  1. ALPITRACK disponuje elektronickým displejem, který snímá srdeční frekvenci z rukojetí. Dále monitoruje ušlou vzdálenost, okamžitou rychlost chůze, obecný čas, aktuální čas chůze, počet spálených kalorií. S Alpinningem máte svůj trénink pod absolutní kontrolou. 
  2. Součástí vybavení ALPITRACKu jsou následující součásti: integrovaný dotykový snímač TF, EXPANDERY, košík na láhev, držák na činky a činky, integrovaný display, aretační bezpečnostní kolík. 
  3. Dva setrvačníky zabezpečují plynulý chod pásu a rovnoměrné rozložení sil u brzdného systému. Vodící válce jsou uloženy v zapouzdřených vysokorychlostních ložiscích, které jsou prachu, potu a vodě odolné. V levém setrvačníku je vsazený snímač, který slouží jako senzor pro vyhodnocování většiny funkcí. 
  4. Manipulace složeného ALPITRACKu je velice jednoduchá. Jeho dvě kolečka umožňují snadný přesun. 
  5. Díky nastavitelnému sklonu trenažéru ALPITRACK a to ve třech polohách je možné simulovat chůzi jak po rovině, tak do prudkého kopce, kdy po celou dobu chůze můžete měnit ještě zátěž pomocí brzdného systému.

 

ALPITRACK je vyráběn v České Republice!!!

ALPITRACK je vyráběn dle ČSN norem a má ISO 9001

Technická specifika:

Výška: 1,70 cm, Šířka: 85 cm, Délka v rozloženém stavu: 155 cm, Váha: 75 kg, Čistá délka pásu: 140 cm, Čistá šířka pásu: 50 cm, Nosnost: 170 kg