+420 777 278 069 | info@g11.cz

O alpinningu

 

Alpitrack

ALPINNING - je Indoor Walkingová aktivita, která lze ve volném překladu přeložit jako ,,chůze uvnitř“

Nejsme pouze prodejci, ale jsme i výrobci a držitelé ochranné známky na ALPITRACK trenážér, který je výběn v ČR dle ČSN a ISO 9001

ALPINNING program je originální novinkou ve fitness programech, lze formulovat jako aktivitu, kterou vykonává  skupina lidí za doprovodu motivující hudby pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack.

Díky lekcím v několika úrovních, monitorování tepové frekvence každého z klientů během hodiny, individuálnímu možnému nastavení ALPITRACKu, profesionálně vyškoleným Instruktorům si je každý jedinec schopen užít intenzitu tohoto cvičení. A tím překonat bariéru v sobě samém a stát se tak dalším ALPINNING příznivcem co posouvá své možnosti dále!!!

ALPINNING je unikátní kardiovaskulární program, který posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Během lekce se zapojují svaly, které stabilizují tělo, zvyšují VO2max a tím zlepšují kardiovaskulární systém těla.

Díky závěrečnému protažení a posilování jak na ALPITRACK trenažéru pomocí expanderů, tak mimo něj zvyšuje post tréninkový energetický výdej. Ideální trénink pro celé tělo a skvělá cesta jak rozšířit Vaše fitness, ukázat klientům nový licencovaný program a nabídnout cvičencům neopakovatelný zážitek.

 

Filosofie

Tento program dokáže oslovit všechny a zejména ty, kteří zrovna nedávají přednost  individuálnímu cvičení. Indoorwalking byl vytořen , aby spojil dohromady  skupinu pozitivně naladěných cičenců, kterí chtějí překonat své přékážky ve formě zátěže a sve fyzické kondice. Dosáhnout svých cílů a udělat pro své tělo to nejlepší.
 

Filozofie ALPINNING programu: nová motivace,nová energie,nové skupinové cvičení.Cílem hodiny je, aby si každý jedinec zvolil svůj cíl a překonal překážky, kterými jsou:kondice,posilování s činkami a expandery.

Přínos pro majitele

 1. absolutní novinka v branži Fitness
 2. skupinový efekt
 3. oslovuje celou populaci - základem je chůze, nejzákladnější lidský pohyb
 4. vnáší výrazné oživení do branže Fitness
 5. úspora času- aerobní činnost spojena s posílením všech partií těla
 6. propracovaný vzdělávací systém
 7. díky propracované metodice možnost oslovení široké veřejnosti
 8. licence ALPINNING™ Instruktor
 9. možnost dalšího vzdělávání
 10. nízká investice
 11. rychlá návratnost
 12. kvalitní produkt, dle ČSN normy, výrobce je držitel ISO
 13. možno použít samostatně jako kardio walking trenažér a navýšit tak levnou formou počet kardio strojů ve Vašem centru
 14. máte příležitost být dalším licencovaným centrem a stát se tak průkopníky ALPINNING™ programu v České republice, Slovensku a celé Evropě

Ochranná známka

Registrovaná světová obchodní známka Alpinning ® je garancí kvality a zkušeností.
Licenční program ALPINNING® je vrcholem zkušeností a opatření, které zajišťují maximální bezpečnost a efektivitu celého programu prostřednictvím specializovaných školení zakladatele a držitele ochranných práv Martina Vinklera.

Program ALPINNING smí nabízet pouze autorizovaná centra s označením ALPINNING, kde lekce mohou vést pouze certifikovaní lektoři s licencí BASIC ALPINNING, vyškolené Instruktory a seznam center naleznete na našich stránkách.