+420 777 278 069 | info@g11.cz

Pro centra

Pro centra

Každý z nás se jiště pohyboval po betonových, kobercových a jiných tvrdých podlahách a všichni víme jak jsou tyto povrchy pro svou extrémní tvrdost ze zdravotního hlediska nevhodné pro zatížení kloubů. Po dlouhodobém zkoumání trhu,kvality,ceny a potřeb Vás sportovních, fitness, wellness center jsme zvolili sportovní podlahu, která splňuje Vaše i naše potřeby: vysokou užitnou hodnotu, moderní evropský trend, estetičnost i funkčnost. vysokou trvanlivost, elastičnost a velmi dobrou tlumící vlastnost vibrací a hluku, ekologickou nezávadnost – kdy je držitelem ISO 9001 A 14000


Sportovní podlaha je dodávána od 5mm tloušky mat. až po 40 mm v několika melírových barvách tak celobarevných provedení i na přání klienta a plátech o rozměru 2x1m (na přání i rozměr 1x1m) Pokládka je velice jednoduchá,  je možná položit ve vlastní režii, díky plátům 2x1m a možnosti snadného řezání kolem (sloupů, trubek, dveří, prahů atd).

Podlaha odolává těžkým strojům, běhacím pásům, odhozům činek, podlaha je protiskluzová a příjemně pohlcuje otřesy které se přenášejí do nohou a kloubů. 

Cena za 1m2 od 349,-Kč bez DPH  

 

podlaha1IMG_1298podlaha 2podlaha3

Podpora center

Na základě mnohaletých zkušeností v oboru fitness, provozováním a realizací sportovních center,  je poradenský servis v oboru skupinového a funkčního tréninku vzdělávání osobních trenérů a instruktorů skupinových sportů bylo vytvořeno silné portfolio produktů a služeb, které jsou komplexním řešením pro nově vznikající centra či studia v České republice a na Slovensku

Pro realizaci Vašeho fitness centra je kromě fitness vybavení důležité také technické řešení, design interiéru, praktické řešení jednotlivých částí fitness centra. Přemýšlíte o realizaci Vašeho fitness centra nebo rekonstrukci a modernizaci stávajícího fitness centra? Poradíme Vám jak vyřešit , podlahy, specializované vstupní sofwere ,návrhu a zprovoznění webových stránek.

Poradenský servis

Na základě mnohaletých zkušeností v oboru fitness, provozováním a realizací sportovních center,  je poradenský servis v oboru skupinového a funkčního tréninku vzdělávání osobních trenérů a instruktorů skupinových sportů bylo vytvořeno silné portfolio produktů a služeb, které jsou komplexním řešením pro nově vznikající centra či studia v České republice a na Slovensku
Pro realizaci Vašeho fitness centra je kromě fitness vybavení důležité také technické řešení, design interiéru, praktické řešení jednotlivých částí fitness centra. Přemýšlíte o realizaci Vašeho fitness centra nebo rekonstrukci a modernizaci stávajícího fitness centra? Poradíme Vám jak vyřešit , podlahy, specializované vstupní sofwere ,návrhu a zprovoznění webových stránek, tvorba logotypu, velkoplošné reklamy, cílenou reklamu a její zpracování až po zaškolení personálu.

Grafické materiály

Naše společnost www.VaseFitness.cz se zabývá komplexním řešením fitness center a sportovišť. Jedná se o vytvoření ucelené firemní kultury a firemního designu společnosti. Grafické studio se zabývá firemním designem.


Tvorba LOGOTYPU
Vychází z řešení a návrhu logotypu, značky firmy - buď vytvořením nového nebo redesignu stávajícího loga. Po společném ujasnění základního konceptu Vám tedy pomůžeme sestavit zadání a navrhneme odpovídající logo.
Jakmile se dohodneme na zadání, vypracujeme grafické návrhy, které obsahují příklady použití některých merkantilních tiskovinách: na vizitce a hlavičkovém papíře.

Tvorba MERKANTILNÍCH TISKOVIN
Na základě Vašeho logotypu či značky, anebo po vytvoření nového vytváříme různé merkantilní tiskoviny. (Hlavičkový papír, vizitky, firemní kalendáře atd.)

Tvorba DESIGN MANUÁLU
Jsme schopni vytvořit a definovat pro Vaši snadnější firemní komunikaci design mauál. Jedná se o přesné definování použití Vaší značky v merkantilních tiskovinách.Verze různé: od základní až po obsáhlejší.

Návrh a tvorba (tisk) RŮZNÝCH PROPAGAČNÍCH TISKOVIN (letáků, katalogů, plakátů)

Návrh a tvorba (tisk) VELKOPLOŠNÉ REKLAMY
Jedná se o velké poutače, plakáty, bilboardy k použití v interiéru nebo i exteréru.

Návrh WEBOVÝCH STRÁNEK